samonivelacne podlahySamonivelačné priemyselné podlahy realizujeme väčšinou na vyrovnávanie drsných a nerovných podláh. Dajú sa aplikovať už v hrúbke od 3 mm. Naša firma ich realizuje zvyčajne ako podklad pod epoxidové a polyuretánové priemyselné podlahy. Ideálne sú pre svoj samonivelačný efekt - podlaha je optimálne vyrovnaná a preto je dekoratívna podlaha aplikovaná v tenkej vrstve, čo podlahu zbytočne nepredražuje. Pri realizácii samonivelačných priemyselných podláh pracujeme s produktovým radom MasterTop (Master Builders Solutions) od spoločnosti BASF.

MasterTop 544 - popis produktu

  • samonivelizačná, čerpateľná, skleným vláknom vystužená tekutá malta na reprofiláciu betónových podláh s vysokým zaťažením pojazdom v interiéroch v suchom prostredí. Malta je určená na vyrovnávanie drsných a nerovných podláh s hrúbkou jednej vrstvy od 3 do 40 mm.
  • malta MasterTop 544 je prevrstviteľná systémami MasterTop pre dekoratívne a priemyselné podlahy. Podlaha musí byť chránená proti vzlínajúcej vlhkosti.

MasterTop 544 - vlastnosti a výhody

  • jednozložková, na báze cementu (MasterTop 544 je v sypkom stave a na stavbe sa mieša s vodou)
  • samorozlievateľná a nivelizačná
  • MasterTop 544 má veľmi tekutú konzistenciu a môže sa ľahko čerpať na veľkú vzdialenosť. Čerpadlom s vysokým výkonom sa môže čerpať až do vzdialenosti 200 m a do výšky až 40 m.
  • MasterTop 544 sa jednoducho spracováva a tvrdne bez tvorby trhlín a bublín.
  • môže sa prekryť ďalšími podlahovými materiálmi.

NA STIAHNUTIE:
pdfMasterTop 544 - technický list

Ak máte otázky, kontaktujte nás či už telefonicky, alebo emailom. Odborne vám poradíme, urobíme obhliadku stavby, alebo na základe podkladov spracujeme cenovú ponuku na stavebné práce. Začnite s nami - začnite od podlahy.